Szyby zespolone:

 

Tel       +48 22 757 94 45

            +48 22 757 94 46

            +48 22 757 94 47

            +48 22 757 94 00

 

Kom    +48 608 390 152

Towarzystwo Handlowe Tradex Sp. z o.o.

Konstrukcje aluminiowe:

 

Tel       +48 22 797 48 05

 

Kom    +48 502 576 359

ul. Żwirowa 24

05-506 Wilcza Góra

 

Email tradex@thtradex.pl

Termoizolacyjne

Dźwiękoizolacyjne

Antywłamaniowe

Bezpieczne laminowane

Bezpieczne hartowane

Kuloodporne

Przeciwpożarowe

Przeciwsłoneczne

Samoczyszczące

Dekoracyjne

Przeciwpożarowe

Dźwiękoizolacyjne

Kuloodporne

Szkło kuloodporne zabezpiecza przed różnymi formami ataku – od pocisku do wybuchu. Poszczególne warstwy szkła spłaszczają pocisk i pochłaniają jego energię. Warstwy folii PVB utrzymują „zespół” szkła w całości i również pochłaniają energię uderzenia pocisku. Szkło kuloodporne jest dostępne w trzech kategoriach w zależności od mocy broni, przed którą szyba ma nas ochronić.

Stosowane w miejscach wymagających izolacyjności ogniowej w wypadku pożaru. Sprawdza się doskonale w przezroczystych ścianach przeciwpożarowych, oknach, drzwiach, ekranach, ściankach działowych, fasadach tworząc w przypadku pożaru twardą, nieprzezroczystą barierę chroniącą przed płomieniami, zmniejszając ryzyko wybuchu paniki podczas ewakuacji budynku. Szyby przeciwpożarowe zapewniają także efektywną ochronę przed hałasem.

Przeciwsłoneczne -
ograniczające przepuszczanie światła

Stosowane do szklenia okien i fasad w budynkach użyteczności publicznej.

 

  • ABSORBCYJNE - barwione w masie

  • REFLEKSYJNE - z powłoką odbijająca światło dodatkowo ograniczającą wgląd do obiektu

  • SELEKTYWNE (bezbarwne)

 

Szkła przeciwsłoneczne występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Najnowsze szkła przeciwsłoneczne charakteryzują się wysoką selektywnością tzn. przy wysokiej przepuszczalności światła znacznie ograniczają przenikanie energii słonecznej do wnętrza budynku.

Samoczyszczące

Stosowane w budynkach komercyjnych i użyteczności publicznej do szklenia trudnodostępnych miejsc, jak np. świetliki dachowe z uwagi na zastosowanie specjalnej samoczyszczącej powłoki, która rozkłada zanieczyszczenia organiczne oraz woda deszczowa zmywa uwolnione zanieczyszczenia spływając po powierzchni równą warstwą.


Stosowane do wypełnienia drzwi , okien a także innych elementów dekoracyjnych. Występują w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej: ornamenty ,lustra , szkło satynowane , piaskowane , zbrojone.

Dekoracyjne

Antywłamaniowe

Bezpieczne laminowane

Bezpieczne hartowane

Termoizolacyjne

Producent szyb zespolonych - Warszawa, Mazowieckie

Firma nasza produkuje szyby zespolone ze szkła o grubości od 4 - 10 mm w wymiarach max. 3210 x 2550 oraz dowolnych kształtach spełniające określone wymagania klientów

Stosowane w budownictwie w bardzo szerokim zakresie z uwagi na fakt, że zapewniają doskonałą izolacyjność cieplną – straty ciepła do 30% mniejsze niż w zwykłych szybach zespolonych.

 

Współczynnik przenikania ciepła U = 1,0 W/m2K dla szyby jednokomorowej oraz U = 0,5 W/m2K dla szyby dwukomorowej

Stosowane w budynkach szczególnie narażonych na hałas, takich jak lotniska lub ruchliwe ulice ponieważ zapewniają optymalną ochronę przed hałasem. Pożądany poziom zabezpieczenia przed hałasem można osiągnąć poprzez zastosowanie odpowiedniego zestawu szyb.

Stosowane w budynkach, gdzie wymagane jest podwyższone bezpieczeństwo, np. banki czy obiekty handlowe ponieważ zapewnia optymalną ochronę ludzi i mienia. W przypadku stłuczenia pęknięte kawałki szkła są w całości utrzymywane w całości przez folię PVB.


Stosowane w budynkach, gdzie wymagane jest podwyższone bezpieczeństwo, np. w obiektach handlowych, użyteczności publicznej, obiektach sportowych i innych. W przypadku uderzenia pozostaje nienaruszone , zmniejszając ryzyko zranienia dlatego zalecane jest do szklenia drzwi, ścianek działowych, balkonów ,balustradach i innych przeszkleniach pochyłych czy też znajdujących się ponad głowami takich jak świetliki dachowe

Stosowane w budynkach, gdzie wymagane jest podwyższone bezpieczeństwo, np. w obiektach handlowych, użyteczności publicznej, obiektach sportowych i innych. Stosuje się w drzwiach, naświetlach, barierkach, balkonach, kabinach prysznicowych itp.

 

Posiada wysoką odporność na uderzenia i naprężenia termiczne. W przypadku stłuczenia rozsypuje się na drobne, nieostre kawałki. Szkło takie zapewnia także efektywną ochronę przed hałasem.

MENU

  +48 608 390 152