Szyby zespolone:

 

Tel       +48 22 757 94 45

            +48 22 757 94 46

            +48 22 757 94 47

            +48 22 757 94 00

 

Kom    +48 608 390 152

Towarzystwo Handlowe Tradex Sp. z o.o.

Konstrukcje aluminiowe:

 

Tel       +48 22 797 48 05

 

Kom    +48 502 576 359

ul. Żwirowa 24

05-506 Wilcza Góra

 

Email tradex@thtradex.pl

Nowoczesne ogrody zimowe, altany – Mazowieckie, Piaseczno, Warszawa - przeszklone werandy

Zabudowa zimowa

Profesjonalnie zaprojektowane ogrody zimowe w Mazowieckiem

 

Przygotowywane przez naszą firmę projekty są od początku do końca kreowane z myślą o nadaniu każdemu budynkowi wyjątkowego charakteru. Ogród zimowy (weranda, altana) stwarza w domu dodatkowe pomieszczenie o unikalnej atmosferze. Szerokie możliwości rozwiązań ogrodu zimowego pozwalają zaprojektować ogród zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Przedsiębiorstwo TH Tradex z siedzibą w Piasecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą całe województwo mazowieckie!

Za sprawą wieloletniego doświadczenia w branży wszystkie wykonane przez nas ogrody zimowe i werandy wyróżniają się unikatowym wyglądem i doskonale komponują się z otoczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotować proste w budowie, lecz solidne konstrukcje, w których każdy z chęcią będzie spędzał długie, chłodne wieczory. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Bogata gama profili znacznie ułatwia projektowanie werandy (altany) i jej aranżację. Rozwinięty system odwodnień zapewnia konstrukcji dachu ogrodu szczelność i łatwe odprowadzenie wody.

Wysokiej klasy materiały, starannie dobrane przez ekspertów w dziedzinie projektowania ogrodów i werand zimowych, sprawiają, że wszystkie wykonane przez nas konstrukcje cechuje najwyższa jakość. Zdajemy sobie sprawę, że przybudówka do domu powinna być odpowiednio zabezpieczona i przygotowana nawet na siarczyste mrozy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich szyb weranda zapewnia optymalny komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem, oraz słońcem. Szyby mogą być bezbarwne, jak i kolorowe o wybranych parametrach w zależności od przeznaczenia ogrodu zimowego (altany, werandy).

 

Wyjątkowe werandy zimowe z Piaseczna

 

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz prezentowanymi aranżacjami, jakie wykonaliśmy wcześniej. TH Tradex z siedzibą w Piasecznie zapewnia najlepsze werandy i ogrody zimowe w województwie mazowieckim. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów. Już dziś zapraszamy do skorzystania z usługi wykonania przeszklonej altany!

Wykonujemy najwyższej klasy wypoczynkowe przybudówki do budynków w Mazowieckiem. Werandy, altany, ogrody zimowe wykonane ze szkła i aluminium nie tylko powiększają przestrzeń domu, ale również wprowadzają do niego więcej światła, pozwalając na uzyskanie efektownych rozwiązań architektonicznych. Systemy te mogą być również wykorzystane dla okien dachowych i świetlików. W oparciu o te systemy można budować indywidualne wolnostojące budowle lub konstrukcje wkomponowane w bryłę budynku. Zastosowanie profili ciepłych skutecznie chroni przed zmianami klimatycznymi.

MENU

  +48 502 576 359