+48 502 576 359

MENU

Wykonujemy najwyższej klasy wypoczynkowe przybudówki do budynków w Mazowieckiem. Werandy, altany, ogrody zimowe wykonane ze szkła i aluminium nie tylko powiększają przestrzeń domu, ale również wprowadzają do niego więcej światła, pozwalając na uzyskanie efektownych rozwiązań architektonicznych. Systemy te mogą być również wykorzystane dla okien dachowych i świetlików. W oparciu o te systemy można budować indywidualne wolnostojące budowle lub konstrukcje wkomponowane w bryłę budynku. Zastosowanie profili ciepłych skutecznie chroni przed zmianami klimatycznymi.

Profesjonalnie zaprojektowane ogrody zimowe w Mazowieckiem

 

Przygotowywane przez naszą firmę projekty są od początku do końca kreowane z myślą o nadaniu każdemu budynkowi wyjątkowego charakteru. Ogród zimowy (weranda, altana) stwarza w domu dodatkowe pomieszczenie o unikalnej atmosferze. Szerokie możliwości rozwiązań ogrodu zimowego pozwalają zaprojektować ogród zgodnie z indywidualnymi upodobaniami. Przedsiębiorstwo TH Tradex z siedzibą w Piasecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą obejmującą całe województwo mazowieckie!

Za sprawą wieloletniego doświadczenia w branży wszystkie wykonane przez nas ogrody zimowe i werandy wyróżniają się unikatowym wyglądem i doskonale komponują się z otoczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotować proste w budowie, lecz solidne konstrukcje, w których każdy z chęcią będzie spędzał długie, chłodne wieczory. Stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Bogata gama profili znacznie ułatwia projektowanie werandy (altany) i jej aranżację. Rozwinięty system odwodnień zapewnia konstrukcji dachu ogrodu szczelność i łatwe odprowadzenie wody.

Wysokiej klasy materiały, starannie dobrane przez ekspertów w dziedzinie projektowania ogrodów i werand zimowych, sprawiają, że wszystkie wykonane przez nas konstrukcje cechuje najwyższa jakość. Zdajemy sobie sprawę, że przybudówka do domu powinna być odpowiednio zabezpieczona i przygotowana nawet na siarczyste mrozy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich szyb weranda zapewnia optymalny komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem, oraz słońcem. Szyby mogą być bezbarwne, jak i kolorowe o wybranych parametrach w zależności od przeznaczenia ogrodu zimowego (altany, werandy).

 

Aranżacja oranżerii wedle indywidualnych potrzeb i oczekiwań

 

Przydomowa oranżeria staje się atrakcyjnym elementem architektonicznym wykorzystywanym na wiele sposobów. Jej przestrzeń może zostać wypełniona m.in. egzotycznymi roślinami. Użycie paneli ze szkła pozwala również stworzyć zimową zabudowę ganku lub werandy. Przeszklone tarasy i altany służą też jako domowe pracownie. Nadają się do zaaranżowania jadalni, miejsca do zabawy dla dzieci, a także strefy wypoczynkowej. Wszystko zależy wyłącznie od własnego pomysłu.W zależności od metody zagospodarowania zewnętrznej przestrzeni jesteśmy w stanie wykonać konstrukcję o optymalnym kształcie, a także właściwej wielkości. Umożliwiamy budowę wolnostojących miejsc przeznaczonych do całorocznego użytkowania, jak również kompaktowych, służących sezonowo. Każdorazowo wybieramy profile do oranżerii dopasowane do warunków, w jakich ma funkcjonować. Tym samym dajemy gwarancję, że całość zapewni oczekiwaną funkcjonalność o każdej porze roku.

 

Wyjątkowe werandy zimowe z Piaseczna

 

Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz prezentowanymi aranżacjami, jakie wykonaliśmy wcześniej. TH Tradex z siedzibą w Piasecznie zapewnia najlepsze werandy i ogrody zimowe w województwie mazowieckim. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie oraz dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów. Już dziś zapraszamy do skorzystania z usługi wykonania przeszklonej altany!

Zabudowa zimowa

Nowoczesne ogrody zimowe - na wymiar – Mazowieckie, Warszawa - przeszklone werandy

ul. Żwirowa 24

05-506 Wilcza Góra

 

Email tradex@thtradex.pl

Konstrukcje aluminiowe:

 

Tel       +48 22 797 48 05

 

Kom    +48 502 576 359

Towarzystwo Handlowe Tradex Sp. z o.o.

Szyby zespolone:

 

Tel       +48 22 757 94 45

            +48 22 757 94 46

            +48 22 757 94 47

            +48 22 757 94 00

 

Kom    +48 608 390 152