Eleganckie i nowoczesne okna oraz drzwi aluminiowe

 

Proponowane przez nas na terenie województwa mazowieckiego drzwi i okna aluminiowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Przy ich tworzeniu przykładamy uwagę do każdego detalu, dzięki czemu są tworzone z ogromną precyzją. Tworzywa, których używamy do produkcji, są niezwykle lekkie, co umożliwia powstanie bardzo dużych profili, popularnych we współczesnym budownictwie.

 

Ogromnym plusem drzwi i okien aluminiowych jest również fakt, że są one łatwo modyfikowalne. Macie więc Państwo znaczący wpływ na kształt, kolor, rozmiar oraz wzornictwo zamówionego produktu, co przekłada się na estetykę wykończenia. Warto również zaznaczyć, że proponowany przez nas asortyment stanowi świetną izolację termiczną i akustyczną, a także ochronę przed promieniami słonecznymi. Wszystkie drzwi i okna aluminiowe są również wysoce odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

 

Najwyższej jakości oknaproducent w Mazowieckiem

 

Dostarczamy wyłącznie komponenty wysokiej klasy, dlatego bez obaw można zaufać projektom wykorzystującym nasze okna aluminiowe. Jako doświadczony producent dbamy o to, by wszystkie zapewniane przez nas towary były gwarancją bezpieczeństwa i odpowiedniej izolacji budynków. W trosce o komfort odbiorców jesteśmy w stałym kontakcie i oferujemy konsultacje w kwestii doboru najlepszych elementów dla konkretnej nieruchomości.

 

Nasi pracownicy zawsze służą pomocą i wsparciem technicznym, dlatego, jeżeli mają Państwo indywidualne wymagania związane z naszą stolarką aluminiową, prosimy o kontakt. Wspólnie ustalimy, jakie komponenty będą konieczne, aby zadbać o odpowiednie wykończenie budynków. Wiele lat zbierania doświadczeń i opinii od klientów pozwala nam zawsze znaleźć rozwiązania, które będą w stanie sprostać potrzebom i zagwarantować komfort termiczny we wnętrzach. Producent wyrobów TH Tradex poleca swoją ofertę!

 

Zapraszamy do wybrania naszych usług!

  +48 502 576 359

MENU

  +48 502 576 359

Oferujemy Państwu wysokiej jakości okna i drzwi aluminiowe. Dzięki wykorzystaniu wytrzymałych profili zachowują one także wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, są przy tym także estetyczne i wyróżniają się wysokim komfortem cieplnym. Doświadczony producent okien aluminiowych z siedzibą w województwie mazowieckim zaprasza do zapoznania się z ofertą! Dostarczamy naszym klientom tylko solidne drzwi aluminiowe, które dopasowujemy indywidualnie do przedstawionych wymogów. Jesteśmy w stanie wykonać wypełnienia drzwi zarówno w postaci szyb, jak i paneli.

 

Okna i drzwi mogą być wyposażone dodatkowo w niezawodne okucia antywłamaniowe.

Producent okien aluminiowych i drzwi – Mazowieckie - WarszawaNasi pracownicy zawsze służą pomocą i wsparciem technicznym, dlatego jeżeli mają Państwo indywidualne wymagania związane z naszą stolarką aluminiową, prosimy o kontakt.

Zapraszamy do wybrania naszych usług!

Nasza oferta włącza między innymi:


• drzwi aluminiowe jednoskrzydłowe


• drzwi aluminiowe dwuskrzydłowe

 

• drzwi aluminiowe przesuwne


• drzwi aluminiowe z naświetlem


• drzwi aluminiowe wahadłowe


• okna aluminiowe wszelkich typów

Do wykonania witryn sklepowych, okien, drzwi można zastosować wiele różnorodnych systemów aluminiowych.

 

Charakterystyka :

 

  • możliwość doboru systemu do realizacji budynku pod względem funkcji i wyglądu

  • serie „zimne” bez przekładki termicznej i „ciepłe” z przekładką termiczną w grupach materiałowych 2.2 , 2.1 , 1

  • zakres szerokości profili od 44 do 91 mm

  • serie z ramą skrzydła ukrytą w ościeżnicy

  • grubość wypełnienia od 4 do 70,5 mm

  • skrzydła okienne rozwierne, uchylne, uchylno-rozwierne, przesuwne, obrotowe rozwierno-przesuwne

  • możliwość uzyskania różnych form skrzydeł okiennych: prostokątów, wielokątów, łuków i kół

  • stosowanie nawiewników potwierdzone aprobatą ITB

  • duży wybór systemowych okapników i parapetów

  • kształtownik pozwala na zastosowanie szerokiej gamy typowych okuć dostosowanych do konstrukcji aluminiowych dostępnych powszechnie na rynku

ul. Żwirowa 24

05-506 Wilcza Góra

 

Email tradex@thtradex.pl

Konstrukcje aluminiowe:

 

Tel       +48 22 797 48 05

 

Kom    +48 502 576 359

Towarzystwo Handlowe Tradex Sp. z o.o.

Szyby zespolone:

 

Tel       +48 22 757 94 45

            +48 22 757 94 46

            +48 22 757 94 47

            +48 22 757 94 00

 

Kom    +48 608 390 152