+48 502 576 359

MENU

Ściany osłonowe - fasady - Warszawa, Mazowieckie

Fasady aluminiowo-szklane są obecnie jednym z głównych elementów rozwiązań elewacji. Poza ścianami osłonowymi , systemy aluminiowe pozwalają na wykonywanie świetlików, dachów oraz innych konstrukcji przestrzennych. W fasadzie (ścianie osłonowej) można montować systemowe okna aluminiowe standardowe lub np. z niewidocznym z zewnątrz skrzydłem.

 

Systemy do produkcji fasad aluminiowo-szklanych należą do grupy materiałowej 2.1 lub 1. Bardzo dobry współczynnik izolacyjności termicznej i akustycznej pozwala stosować fasady z odpowiednimi szybami w miejscach o dużym nasileniu hałasu. Specjalne słupy fasadowe pozwalają konstruować łamane ściany fasad do wewnątrz i na zewnątrz.

 

Nakładki fasadowe mogą być w różnych kształtach i grubościach, co ułatwia architektom projektowanie i osiąganie pożądanych efektów. Fasady aluminiowe umożliwiają stosowanie przeróżnych rodzajów szkła w różnych kolorach o różnych parametrach takich jak współczynnik przenikalności światła, ciepła, współczynnik odbicia światła.

 

Nowoczesne i wysoce wytrzymałe fasady aluminiowo-szklane

 

Oferowane przez nas na terenie województwa mazowieckiego fasady aluminiowo-szklane zapewniają nowoczesny wygląd budynkom publicznym oraz domom rodzinnym. Są zarówno wysoce estetyczne, jak i funkcjonalne - skutecznie izolują ciepło oraz dźwięki, a także rozświetlają pomieszczenie. Wszystkie produkty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na ich odporność na wszelkie czynniki atmosferyczne, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.

 

Modele te są również lekkie, dzięki czemu nie przeciążają budynku. Kolejną zaletą fasad aluminiowo-szklanych jest fakt, że bez problemu można je personalizować i uzyskać dowolny kształt, rozmiar, a także kolor. Warto również dodać, że są wygodne w użyciu, ponieważ łatwo je utrzymać w czystości. Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z naszej oferty produktów najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie!

  • tradycyjne słupowo ryglowe w klasie 2.1 lub 1

  • półstrukturalne i strukturalne z oknami wychylnymi

 

Firma Tradex oferuje Państwu produkowane na terenie województwa mazowieckiego fasady:

ul. Żwirowa 24

05-506 Wilcza Góra

 

Email tradex@thtradex.pl

Konstrukcje aluminiowe:

 

Tel       +48 22 797 48 05

 

Kom    +48 502 576 359

Towarzystwo Handlowe Tradex Sp. z o.o.

Szyby zespolone:

 

Tel       +48 22 757 94 45

            +48 22 757 94 46

            +48 22 757 94 47

            +48 22 757 94 00

 

Kom    +48 608 390 152