+48 502 576 359

MENU

Ścianki działowe z profili aluminiowych - Mazowieckie, Warszawa

Wewnętrzne ścianki działowe z profili aluminiowych produkowane są z przeznaczonego do tego celu systemu aluminiowego. System „ścianek działowych” zapewnia wysoką sztywność ścianek oraz ich estetykę. Pozwala na szeroką aranżację konstrukcji wewnętrznych ścianek. W ściankach działowych możliwe jest montowanie drzwi aluminiowych wewnętrznych. Ścianki wypełnione mogą być szybami lub np. lexanem w zależności od potrzeb i przeznaczenia.

Najwyższej jakości ścianki działowe w województwie mazowieckim

 

Komponenty wyprodukowane z profili aluminiowych cechuje niezawodna trwałość oraz wygląd, który bez trudu można dopasować do najróżniejszych aranżacji wnętrz. Doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju instytucjach czy budynkach usługowych. Proste, lekkie konstrukcje idealnie nadają się do zabudowy wnętrz na dużych powierzchniach oraz w sytuacjach, gdy konieczne jest stworzenie solidnego, lecz niekosztownego rozgraniczenia w obrębie jednego pomieszczenia. Polecamy to rozwiązanie każdemu, kto planuje rozbudowę swojej siedziby i chce zadbać o nowoczesny, stylowy wygląd placówki.

 

Sprawdzone produkty, jakimi są ścianki działowe z profili aluminiowych wytwarzane przez nas w województwie mazowieckim, w ciągu wielu lat działalności TH Tradex zdążyły znaleźć szerokie grono zadowolonych odbiorców. Korzystając z przedstawionej oferty, można zagwarantować sobie wyroby ze starannie dobranych materiałów najwyższej jakości, które gwarantują, że każdy element będzie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Ogromna precyzja wykonania sprawia, że nasze projekty są godne zaufania, co znajduje odzwierciedlenie w ich niemalejącej popularności.

 

Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego dobieramy oferowane towary do przedstawionych nam potrzeb, aby każdy odbiorca mógł cieszyć się z idealnie dopasowanych komponentów, które najlepiej sprawdzą się w przygotowywanym wnętrzu. Ścianki działowe z profili aluminiowych wytwarzane przez TH Tradex doskonale dopasują się zarówno do budynków publicznych, jak i pomieszczeń mieszkalnych. Zachęcamy do przekonania się o tym na własną rękę!

 

Ścianki działowe z profili aluminiowych dostosowane do wszelkich potrzeb

 

Korzystając z wieloletniego doświadczenia jesteśmy gotowi przygotować ścianki z profili aluminiowych przystosowane do wszelkiego rodzaju prowadzonych działalności. Dostarczane komponenty wytwarzane są z myślą o szerokim zakresie potrzeb klientów, którzy oczekują najwyższej jakości w każdej sytuacji.

 

Sprzedawane przez nas na terenie województwa mazowieckiego wewnętrzne ścianki działowe idealnie sprawdzą się we wszelkich pomieszczeniach biurowych, instytucjach państwowych i medycznych, sklepach, knajpach, a także domach oraz mieszkaniach. Ich główną zaletą jest fakt, że są estetyczne i minimalistyczne, dzięki czemu przestrzeń wygląda elegancko. Z kolei szklane modele przepuszczają światło, tym samym znacznie rozświetlając miejsce. Oprócz tego wewnętrzne ścianki działowe powiększają optycznie pomieszczenie i nadają mu tym samym "lekkości" oraz przestrzenności. Oferowany przez nas asortyment jest wykonany z jakościowych materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie modele są robione na indywidualne zamówienie klienta, dlatego też możecie być Państwo pewni, że otrzymacie w pełni spersonalizowany i dopasowany do potrzeb Waszego wnętrza produkt. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji wewnętrznych ścianek działowych na terenie województwa mazowieckiego! W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu – chętnie wszystko wyjaśnimy i ustalimy warunki współpracy.

ul. Żwirowa 24

05-506 Wilcza Góra

 

Email tradex@thtradex.pl

Konstrukcje aluminiowe:

 

Tel       +48 22 797 48 05

 

Kom    +48 502 576 359

Towarzystwo Handlowe Tradex Sp. z o.o.

Szyby zespolone:

 

Tel       +48 22 757 94 45

            +48 22 757 94 46

            +48 22 757 94 47

            +48 22 757 94 00

 

Kom    +48 608 390 152